Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty nabijania klimatyzacji w wulkanizacji Kamiks w Koszalinie? Nabijanie klimatyzacji to proces, który wymaga około 40-50 minut.  Usługa taniego nabijania klimatyzacji może być wykonana przy okzacji wymiany opon w wulkanizacji Kamiks w Koszalinie. Dysponujemy nową maszyną do nabijania klimatyzacji.  Wulkanizacja Kamiks w Koszalinie posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi samochodów na koszalińskim rynku. Cena wykonania usługi taniego nabijania klimatyzacji samochodowej jest wykonywana cały rok. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Nowa maszyna do nabijania klimatyzacji

Maszyna wyprodukowana w 2016r. Sprawdzona, świetnie spełnia swoją rolę.

Tak wygląda nasza maszyna w rzeczywistości

Komputer maszyny pokazuje wszystkie czynności, które trzeba wykonać. Sprawdza szczelność instalacji.

Czy wiesz, że klimatyzacja powinna być regularnie sprawdzana pod względem szczeności oraz zagrzybienia? Sprawdz swoją klimatyzację czy jest szczelna. Zadzwoń do nas.

Nabijanie klimatyzacji 150złotych. Usługa obejmuje sprawdzenie szczelności instalacji oraz wymianę płynów do klimatyzacji samochodowej. Do ceny bazowej występuje opłata za nabicie gazu powyżej 100g. Chcesz wiedzieć więcej na temat nabijania klimatyzacji? Zadzwoń teraz. 

75-254 Koszalin

ul. Franciszkańska 28

Tel: 503 078 320

Tel: 531 427 700

Mail: wulkanizacja.kamiks@gmail.com

Tu jesteśmy.